بازی «ایران ۵۷» را جدی بگیریم :: پارس دانلود

كد ساعت و تاريخ

تور دبی

پارس دانلود

امنیت ، شبکه ، بازی های رایانه ای ، اخبار سایبری ...

پارس دانلود

امنیت ، شبکه ، بازی های رایانه ای ، اخبار سایبری ...

پارس دانلود

امام علی (ع) می فرماید:
هیچ گناهکاری را نا امید مکن، چه بسیار گناهکاری که عاقبت به خیر گشته
و چه بسیار خوش کرداری که در پایان عمر تباه شده و جهنمی گشته است.

Dear friends, it's best to look at the history of these 50 years We rebelled when there was no better ally than the United States for America Once we resurrected, we did not even know how to handle an old tank We rebelled when even the food in Iran was not enough for all people Once we resurrected, we did not even know what the real meaning of war was When we rose, everyone said that Iran was the most stable country in the region and now... We are the strongest regional power in terms of political stability We are the strongest country in the region in the military field We are the strongest region in the field of new science We are the strongest country in the field of manufacturing all types of missiles We are the strongest country in the region in terms of national, local, regional and family security We are the strongest cyberwar region in the region We are the strongest country in the field of domestic production (of course, our present president is an animal in all respects destroying the country, I love tramp) We are the strongest country in the region for the use of nuclear technology (and the region's poorest country in the field of nuclear weapons production (because our religious scholars consider this as equal to the war on God) We are the best in the world in the field of science production We are a member of the best countries in the field of medicine and family health We are a member of the best nations in the field of nanotechnology And... But before the revolution, we were only the military power of the region But before the revolution, we were the largest producer of crude oil But before the revolution, people were dying from the lack of science, food, lost culture, and so on .... But before the revolution, we were the only importer But before the revolution we had no private science But before the revolution, we had no scientist inside Iran But before our revolution our doctors were Indian But before the revolution, we did not know how to build a tower And... Please tell me which one is better? Before the revolution or after the revolution

لوگو روشنگری
طبقه بندی موضوعی
مهدویت امام زمان (عج)

بازی «ایران ۵۷» را جدی بگیریم

محمد مرادی | چهارشنبه, ۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۰۶ ق.ظ

 

نتیجه تصویری برای بازی ایران ۵۷
به گزارش گرداب،‌ شاید وقتی بازی انقلاب 1979 که تحریف وقایع تاریخی انقلاب بود به بازار غیرمجاز داخلی رسید، خیلی‌ها ناراحتِ از دست رفتن موقعیت‌ها بودند و اینکه چرا این روایت نباید از جانب ما وارد صنعت بازی شده باشد. این نگرانی اگرچه درست است اما شاید بد نباشد بدانید متخصصان بازی داخل کشور حدود سه سال است که مشغول کار کردن بر روی یک بازی پیرامون وقایع انقلاب اسلامی هستند. بازی جذابی که تحقیقات گسترده‌ای هم برای ساخت آن انجام گرفته‌است اما با حمایت‌های اندکی که از آن شده هنوز در شأن انقلاب اسلامی ما نیست و منتظر حمایتی جدی‌تر است.

رئیس مرکز هنرهای رقومی بسیج: تولید بازی «ایران 57» در مراحل پایانی است

مهدی جعفری، رئیس مرکز هنرهای رقومی بسیج به سفارش این بازی در 2 سال گذشته اشاره کرد و گفت: در مرکز هنرهای رقومی بسیج زیرمجموعه‌های مختلفی از جمله مرکز پژوهش وجود دارد که وظیفه‌اش رصد موضوعات مختلف از جمله ایران هراسی و موضوعات مرتبط با نظام جمهوری اسلامی ایران است. به‌خصوص پس از تولیدات غربی‌ها از جمله فیلم ضد ایرانی «آرگو»، تصمیم گرفته شد تا به تولید محصولات فرهنگی ورود جدی کنیم.

جعفری به همکاری با استودیو «رسانا شکوه کویر» اشاره کرد و افزود: برای ساخت بازی «ایران 57» با این استودیو به توافق رسیدیم که بعد از جلسات متعدد کارشناسی در موضوعات اجتماعی، فرهنگی و سیاسی بازی‌نامه این اثر در سطح بسیار خوبی نگارش شد.

رئیس مرکز هنرهای رقومی بسیج ادامه داد: پس از ورود به مرحله تولید، حمایت‌های تجهیزاتی بسیار خوبی از این استودیو انجام دادیم و خوشبختانه تولید این بازی به خوبی انجام شده و مراحل پایانی را سپری می‌کند.

وی ادامه داد: بسیج، بازی‌های رایانه‌ای را بسیار جدی گرفته و علاوه بر بازی «ایران 57» عناوین دیگری نیز با موضوعات ملی در دست تولید قرار دارد.

جعفری مسئله کیفیت بازی‌ها را مهم دانست و تاکید کرد: به‌دنبال پر کردن گزارش کار نبوده و می‌خواهیم عناوینی از سوی مرکز منتشر شوند که هم از لحاظ فنی و هم محتوایی در سطح بالایی باشند تا تاثیرگذاری مناسب خود را بگذارند.

مهدی جعفری زمان انتشار بازی را تابستان اعلام کرد و گفت: در نظر داریم اغلب بازی‌هایی که در دست تولید هستند را در تابستان عرضه کنیم تا اوقات فراغت بازی‌بازان با این بازی‌ها پر شود. در راستای عرضه هر چه بهتر و تاثیرگذاری بیش‌تر این رسانه‌ها نیز با بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای هم‌فکری و مشورت خواهیم کرد.

سازنده بازی «ایران 57»: این بازی را در پاسخ به بازی خارجی نساخته‌ایم

عماد رحمانی مدیرعامل شرکت «رسانا شکوه کویر» از آغاز ساخت بازی با موضوع انقلاب اسلامی ایران با نام «ایران 57»، از سال 92 خبر داد گفت: داستان این بازی درباره فردی به نام «ایلشن» است که پدر خود را در 15 خرداد 1342 از دست می‌دهد و سپس به‌همراه عموی خود که یک فعال مارکسیستی است به تهران می‌آید.

ایلشن که در آن برهه سن زیادی ندارد، پس از مشاهده فعالیت‌های خشونت‌آمیز این گروه از جمله ترور «مجید واقفی» از این گروه جدا شده و راه خود را جدا می‌کند.

رحمانی به مستند بودن بازی «ایران 57» تاکید کرد و گفت: برای بازی بیش از 100 صفحه سند رسمی و 700 صفحه تحقیقات تهیه شده تا بازی از هر لحاظ قابل استناد باشد.

عماد رحمانی برهه تاریخی بازی را از 20 اردیبهشت 57 تا 26 دی 57 یعنی خروج شاه از ایران برشمرد و افزود: این بازی تلفیقی از اکشن و ماجرایی است. در برهه‌ای که ایلشن هنوز در گروه مارکسیست‌ها است، بازی وجهه اکشن دارد و پس از تغییر رویکرد او، بخش ماجرایی بازی برجسته می‌شود.

سازنده این بازی انقلابی ادامه داد: از سال 92 پس از آماده شدن طرح و پیشرفت تولید تلاش خود را در راستای جذب حامی آغاز کردیم اما متاسفانه هیچ‌گونه پالس مثبتی دریافت نکردیم. کار در مرحله ناامیدی محض قرار داشت که بالاخره مرکز هنرهای رقومی بسیج قدم به جلو گذاشت و با حمایت لحظه‌ای این سازمان روند تولید شتاب بیشتری گرفت اما با این مقدار حمایت، بازی ایران 57 را نمی‌توان در شأن انقلاب اسلامی تکمیل کرد.

رحمانی به بازی «انقلاب 1979» و مستند نبودن آن اشاره کرد و گفت: بازی «ایران 57» در جهت مقابله با این بازی ساخته نشده و همانطور که گفتم، تیم ما این بازی را از سال 92 در دست ساخت دارد و حتی اواخر سال گذشته اطلاعاتی از بازی ما در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت. بازی انقلاب 1979 بازی متوسطی است که به‌هیچ وجه مستند نبوده اما ادعا می‌کند که یک بازی تاریخی و مستند است. باید باور داشت این بازی با ده‌ها برابر هزینه و حمایت مستقیم آمریکا و اپوزیسیون خارج از کشور به ثمر نشسته است اما ما با هزینه‌های حداقلی و ده‌ها برابر کم‌تر از این پروژه در حال تولید ایران 57 هستیم و واقعا نمی‌توان انتظار معجزه داشت.

مدیر استودیو رسانا شکوه کویر به سختی‌های تولید این پروژه اشاره کرد و افزود: بازی «ایران 57» با حداقل‌های مالی و حمایتی ساخته می‌شود و به همین دلیل سعی کرده‌ایم تا به‌جای ساخت یک پروژه بزرگ، یک پروژه کوچک اما با کیفیت بالا بسازیم تا مخاطب از آن استقبال کند.

وی تاکید کرد: بدون تردید به لحاظ نیروی انسانی و دانش تولید این آمادگی در ما وجود دارد که اثری قابل رقابت و با کیفیت درخور تولید کنیم اما به‌خاطر اینکه این بازی ابعاد و منافع ملی را شامل و به نوعی شناسنامه انقلاب اسلامی در این حوزه محسوب می‌شود، امیدوار هستیم از لحاظ مالی به شرایط مناسب رسیده و حمایت‌های بیشتری به این پروژه که با ده‌ها برابر هزینه کمتر از نمونه آمریکایی در حال تولید است اختصاص پیدا کند.

مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای: از بازی «ایران 57» حمایت خواهیم کرد

در همین راستا حسن کریمی قدوسی، مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، وعده حمایت کامل رسانه‌ای و تبلیغاتی از بازی «ایران 57» را داد و گفت: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای از تمام ظرفیت خود برای عرضه هر چه بهتر و گسترده‌تر این بازی استقبال خواهد کرد چرا که «ایران 57» برخلاف بازی «انقلاب 1979» یک بازی کاملا مستند است.
 
 
 • محمد مرادی

انقلاب 1979

بازی ایران 57

نظرات  (۳)

برای آندروید است
پاسخ:
برای کامپیوتر است
بازی تون خیلی پخه.ممنون
 • ابوالفضل کوچکی
 • ]چرا برای دانلود نگذاشتید یا اگه هست تو کدوم سایت
  پاسخ:
  سلام
  بازی تابستان امسال انتشار پیدا می کند

  ارسال نظر

  کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
  اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی